ZAJĘCIA JĘZYKOWO-KULTUROZNAWCZE DLA DZIECI

Zajęcia dla dzieci

CIEKAWOŚĆ ŚWIATA NIE ZNA GRANIC

To będzie jak niezwykła podróż – maluchy poznają najważniejsze tradycje i zwyczaje oraz niezwykłe miejsca. Przede wszystkim nauczą się lub udoskonalą swoje zdolności językowe. Trans Globaltica ma patent na rozbudzanie w dzieciach ciekawości świata i chęci nauki języków obcych.

Zajęcia językowo-kulturoznawcze dla dzieci to oferta dla grup zorganizowanych, przedszkoli i szkół. Warsztaty skupiają się na nauce języka angielskiego, mandaryńskiego, francuskiego, rosyjskiego, ukraińskiego oraz niemieckiego, a także na poznawaniu rejonów, z których te języki pochodzą. Lekcje mogą być prowadzone w języku polskim, niemieckim i angielskim.

Program opiera się na tym, co dzieciaki lubią najbardziej. Na zabawie. Podczas warsztatów nie brakuje rozmów, ruchu, śpiewania, rysowania i śmiechu. Mali uczestnicy uczą się, nawet o tym nie wiedząc. Nie tylko zaczynają rozumieć język obcy, ale w długofalowej perspektywie także potrafią się płynnie komunikować oraz czytać. To otwiera przed nimi nie tylko nowe perspektywy, ale także poszerza ich horyzonty.

Efekty takiej pracy są trwałe i szybkie.

NASZE STANDARDY

autorski program, dopasowany także do najmłodszych

nauka poprzez zabawę, także w ruchu

mocny nacisk na konwersatoria

nauka w kameralnych i większych grupach

bezpłatne materiały dla uczestników

ciekawość świata rozbudzona… bez granic