KURSY JĘZYKOWE ONLINE

Kursy językowe online

UCZ SIĘ KIEDY CHCESZ I GDZIE CHCESZ

Nauka języka angielskiego, mandaryńskiego, francuskiego, polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego lub niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Niezależnie od wieku uczestników – udział w zajęciach mogą wziąć zarówno dzieci, jak i seniorzy. Lekcje odbywają się online, za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych. Kurs odbywać się może w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Nauka języka obcego online prowadzona jest w formie 1 na 1. To więc 100% uwagi nauczyciela poświęconej jednemu uczniowi. Terminy zajęć i ich długość są praktycznie dowolne – wystarczy się umówić. Kursy językowe mogą opierać się na długofalowej współpracy lub na z góry określonej liczbie spotkań.

Nauka języków obcych w Trans Globaltica dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Przed rozpoczęciem zajęć uczeń wypełnia test poziomujący, a także bierze udział w konsultacjach z nauczycielem TG. Po to, by maksymalnie dokładnie określić poziom umiejętności kursanta, a także określić cele, jakie mają zostać osiągnięte – czy to przygotowanie do egzaminu lub ważnej rozmowy, podniesienie kwalifikacji na rynku pracy. Dla siebie.

Na zakończenie kursu każdy uczestnik może otrzymać od lektora ocenę postępów w nauce, zawierającą również ewentualne wskazówki dotyczące dalszej nauki.

NASZE STANDARDY

spotkania online

autorska metoda nauczania

bezpłatne materiały dla kursantów

pomoc w przygotowaniu do egzaminów

różne poziomy zaawansowania

dopasowane do potrzeb ucznia