WARSZTATY JĘZYKOWO-KULTUROZNAWCZE DLA DOROSŁYCH

Warsztaty

POZNAJ JĘZYK, WNIKNIJ W KULTURĘ

To kurs języka angielskiego, mandaryńskiego, francuskiego, polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego lub niemieckiego – na różnych poziomach zaawansowania połączona z zajęciami skoncentrowanymi na kulturze tego kraju. Ich celem jest nauka porozumiewania się z rodzimymi użytkownikami uczonego języka. Nie tylko pod względem poprawności językowej, ale także wykorzystania kontekstów kulturowych czy zasad savoir-vivre.

To odpowiedź na potrzeby osób, które chcą się zostać w nowym kraju na dłużej. Także dla tych, którzy za granicą szukają kontaktów biznesowych lub budują wielokulturowy zespół. Jest to również alternatywny sposób na zajęcia integracyjne dla pracowników. Warsztaty kulturoznawcze z nauką języka pozwalają uniknąć niepotrzebnych nieporozumień i stresów, które wynikać mogą z nieznajomości niepisanych zasad obowiązujących w danym kraju. Pozwalają lepiej poznać inne kultury i zrozumieć osoby z własnego otoczenia.

Niezależnie, czy chodzi o zachowanie przy stole, konwenanse dotyczące rozmów z potencjalnymi klientami czy wręcz tematów tabu – zajęcia w Trans Globaltica są maksymalnie praktyczne. Uczestnicy powinni spodziewać się, że będą dużo mówić w języku obcym, a także odgrywać scenki rodzajowe. To sprawdzony sposób na utrwalenie zachowań, które trafnie oddadzą intencje. Także na właściwe interpretowanie zastanych sytuacji.

Zajęcia mogą odbywać się w języku angielskim, niemieckim i polskim, francuskim, rosyjskim, ukraińskim, mandaryńskim.

NASZE STANDARDY

program dopasowany do potrzeb uczestników

zajęcia maksymalnie praktyczne

nauka w kameralnych grupach, osobiście lub online

bezpłatne materiały dla uczestników